Masz pytania? Sprawdź tutaj – może już na nie odpowiedzieliśmy. Jeżeli nadal masz wątpliwości lub nie znalazłeś odpowiedzi – napisz do nas na sklep@stencils.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Jak zwrócić szablon? Gdzie zgłosić zwrot?

Nie wymagamy wypełniania formularza zwrotu. Wystarczy, że o swojej decyzji poinformujesz nas mailowo (sklep@stencils.pl) lub telefonicznie (502-133-858). Na zwrot masz 14 dni liczone od czasu otrzymania przesyłki. W tym czasie poinformuj nas o chęci odesłania szablonu. Nieużywany szablon, spakuj (wykorzystaj do tego np tektury, w których go otrzymałeś) i wyślij na adres Stencils, ul.Krakowska 91, 32-650 Kęty. Gdy przesyłka do nas dotrze, sprawdzimy jej zawartość i czym prędzej zwrócimy należną kwotę. Jeżeli zamawiając szablon wybrałeś opcję płatności przy odbiorze przesyłki koniecznie poinformuj nas na jakie dane i numer konta mamy zwrócić pieniądze.

UWAGA!!! Prawo to dotyczy tylko Konsumentów. Jeżeli zaznaczyłeś, że chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę, czyni Cię to Przedsiębiorcą, a tej grupie prawo 14-dniowego zwrotu nie przysługuje.

Które elementy szablonu będą malowane?

Przy każdym wzorze umieszczamy biało-czarną wizualizację arkusza. Czerń odpowiada otworom w materiale, więc to właśnie te pola zostaną wypełnione farbą.

Jakich farb używać z szablonami?

Szablony Stencils są przyjazne wszystkim rodzajom farb. 

Jakich narzędzi używać podczas malowania?

Zaopatrz się w papierową taśmę malarską, którą przyczepisz szablon do ściany. Przygotuj również wałek lub gąbkę. Gąbki i pędzle gąbkowe świetnie nadają się do wypełniania małych elementów. Wałki polecamy do pracy przy większym metrażu malowania. Wybierz taki bez długiego włosia. Zaskakująco dobrze spisuje się wałek do lakieru, wykonany z lateksowej gąbki.

Jak mam zapłacić?

Płatności można dokonać na kilka sposobów: szybkimi Przelewami24, PayPalem (możliwość płatności kartą), tradycyjnym przelewem na konto lub przy odbiorze paczki.

Czy szablony Stencils są sprowadzane? Ile będę na nie czekać?

Jesteśmy producentem szablonów Stencils, wszystkie dostępne na stronie wzory są dostępne od ręki. Szablony wysyłamy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.

Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Przesyłkę nadajemy bezpośrednio po otrzymaniu przelewu. Po przekazaniu jej kurierowi poinformujemy Cię jak śledzić trasę jej doręczenia. Planowo kurier DPD powinien dostarczyć Twoją przesyłkę w ciągu 1 dnia roboczego od jej nadania. Kurier Poczty Polskiej (Kurier48) ma na to dwa dni.  

Czy robienie zakupów w sklepie Stencils.pl jest bezpieczne? Czy moje dane są chronione?

Wszystkie dane, którymi posługujesz się na stronie www.stencils.pl są bezpieczne. Wykorzystujemy je wyłącznie do nadania przesyłki.

Co dzieje się po dokonaniu przeze mnie zamówienia?

Pakujemy przesyłkę, przekazujemy ją kurierowi i na bieżąco informujemy Cię o jej statusie.

Przesyłka przyszła uszkodzona, a szablon zniszczony. Co teraz?

Przede wszystkim przyjmij nasze przeprosiny. Zajmiemy się jak najszybszym, całkowicie darmowym dostarczeniem do Ciebie nowego szablonu. 

 

ZOBACZ OKAZJE MIESIĄCA

 

-10%
New

Scandi

Birch

99.00  89.00 
-20%

Kids [dla dzieci]

Crown

69.00  55.00 
-4%

Kids [dla dzieci]

Tropical

89.00  85.00 
-13%
NOWOŚĆ

Kids [dla dzieci]

Sparkly Sky

79.00  69.00 
-14%

Kids [dla dzieci]

Ballerina

69.00  59.00 
-48%
CRAFT

Craft (30x35)

Canvas Craft

29.00  15.00 
-11%
JAK CEGŁA!

Farmhouse

Brick

89.00  79.00 
-11%
JAK DESKA!

Farmhouse

Plank

89.00  79.00