SZABLONY MALARSKIE WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU

Nie znalazłeś szablonu dla siebie? Podoba Ci się jeden ze wzorów, ale chcesz wprowadzić do niego kilka zmian? Realizujesz nowe zlecenie i szukasz czegoś odpowiedniego dla Twojego Klienta? Szablony malarskie na zamówienie będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

 

SZABLONY MALARSKIE WIELORAZOWE NA ZAMÓWIENIE

Z wielką przyjemnością wykonujemy szablony malarskie na indywidualne zamówienie. To dla nas kreatywne wyzwanie, a takie lubimy najbardziej. Jeżeli masz jakiś pomysł, zarys wizji lub chociaż przeczucie, którego nie potrafisz nazwać – napisz do nas! Wyjaśnij nam o czym myślisz, prześlij szkice lub zdjęcia inspiracji, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zrealizować Twój pomysł.

Przykłady projektów na zamówienie:

 • szablon do malowania cyfry, litery, słowa, cytaty, napisy
 • szablon malarski logo firmy (np. do znakowania sprzętu, tworzenia logo na kartonach)
 • szablon do malowania na torbach oraz koszulkach
 • szablony techniczne, na parking, chodnik – NIE PARKOWAĆ
 • szablon oznaczenie i numeracja bloków, domów
 • szablon piłkarski z logo klubu sportowego
 • dowolny wzór którego nie posiadamy w ofercie

szablony można malować sprayem, wałkiem lub pędzlem

Parametry szablonu:

Wszystkie szablony malarskie wycinamy z trwałego i wytrzymałego tworzywa o grubości 0,4 mm i wymiarach 100cm x 70cm – są to całkowite parametry materiału, z którego korzystamy. Obszar nadający się do cięcia (po odjęciu marginesów) wynosi ok 64x94cm. Na tej powierzchni wytniemy Twój wzór. W przypadku większych wzorów możemy użyć kilka arkuszy i stworzyć np. kilku metrowy napis

SZABLONY MALARSKIE SĄ WIELOKROTNEGO UŻYTKU

 

szablony malarskie na zamówienie
szablony malarskie na zamówienie wg własnego projektu

 

 

 1. Jeżeli jesteś posiadaczem programu do tworzenia plików wektorowych i potrafisz w tym systemie stworzyć projekt, nasza wspólna praca przyniesie owoce znacznie wcześniej. Prześlij nam plik, a my sprawdzimy co sądzi o nim maszyna tnąca. Jeżeli, co zupełnie zrozumiałe, nie posiadasz takiego programu z radością pomożemy Ci w projektowaniu.
 2. Spróbuj nam wyjaśnić o czym myślisz, co chodzi Ci po głowie.
 3. Jeżeli masz wstępne, nawet najprostsze szkice lub zdjęcia inspiracji to najlepszy moment by uchylić nam rąbka tajemnicy i podzielić się nimi z nami. To ułatwi nam pracę i pomoże szybciej trafić w sedno.
 4. Gdy tylko przygotujemy wstępny projekt jak najszybciej Ci go prześlemy. Po jego otrzymaniu przyjdzie czas na przekazanie nam ewentualnych poprawek. Kiedy i te zostaną już wprowadzone, kolejny, poprawiony projekt znów trafi do Twojej weryfikacji.
 5. Kiedy ostateczna wersja projektu zostanie zaakceptowana rozpoczniemy cięcie Twojego szablonu.

Trudno nam podać ramy cenowe projektów indywidualnych. Wszystko zależy od ilości pracy nad projektem i złożoności wzoru. Przybliżoną kwotę będziemy mogli podać podczas wstępnych etapów pracy, gdy wyklaruje się już wizja projektu. Konsultacja jest zupełnie darmowa, płacisz tylko za wykonanie gotowego szablonu. NAPISZ DO NAS!

indywidualne@stencils.pl

tel: 515-595-500

Przykładowe realizacje szablonów na zamówienie:

Formularz kontaktowy:

  Imię

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Pamiętaj!

  Podaj wymiary wzoru / szablonu oraz możliwie jak najwięcej szczegółów

  Maksymalne wymiary:

  ARKUSZ: 100 x 70 cm

  Wycięty wzór: 94x64cm

  e-mail: indywidualne@stencils.pl

  Tel: 515-595-500