1 kwietnia 2014 roku marzenia stały się rzeczywistością i Stencils oficjalnie zaczęło istnieć. Od tamtego czasu nieustannie i z gorącym zapałem poszerzamy ofertę wzorów, tworzymy kolejne typy szablonów i wciąż się rozwijamy. 

 

Wszystko zaczęło się od… planów przemalowania sypialni. Choć szukaliśmy długo i dokładnie, nie mogliśmy wybrać żadnego szablonu dla siebie.  Nie interesowały nas florystyczne aplikacje, bambusowy las ani motta i cytaty. Chcieliśmy niskim kosztem osiągnąć efekt tapety. Jako młode małżeństwo z bobasem w wózku przykładaliśmy wtedy ogromną uwagę do obniżenia kosztów, nie tracąc przy tym efektu wow 🙂

Po kilku próbach, wielu rysunkach oraz popołudniach spędzonych z nożykiem i kawałkiem tektury mieliśmy pierwszy, prowizoryczny szablon. Niestety, mimo żmudnej pracy i szczerych chęci nie nadawał się do wielokrotnego malowania, a na tym właśnie nam zależało. Tektura rozmokła już po kilku pociągnięciach wałka. Choć entuzjazm nieco nas opuścił, wola walki i pierwsze nikłe plany na rozwinięcie pomysłu wciąż trwały w nas mocno.

I udało się! Odnaleźliśmy właściwy materiał, odpowiednią technologię i z głową pełną pomysłów zaczęliśmy projektowanie pierwszych wzorów – większość z nich nadal znajdziecie w sklepie.  Potem wszystko działo się z wielką prędkością – założenie firmy, otwarcie sklepu internetowego, pierwsze zamówienia, nowe projekty, uznanie Klientów, prasy i blogerów środowiska wnętrzarskiego. Ten szalony pęd towarzyszy nam do dziś i nie zamierzamy się zatrzymywać..

W ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło. Pulchny bobas został rezolutnym przedszkolakiem, Stencils wciąż się powiększa, podobnie jak kolekcja wzorów i typów szablonów, jest Was coraz więcej na Facebooku i Instagramie, mamy możliwość współpracy ze znanymi tytułami prasy branżowej i ogromną przyjemność działać z blogerami wnętrzarskimi (buziaki dla Was kochani!).

Tak właśnie, zupełnie nieoczekiwanie i przypadkowo narodził się pomysł, który po czasie przerodził się w Stencils. Teraz z ogromną energią rośnie i dojrzewa – wciąż się rozwija i zmienia słuchając Waszych głosów, opinii i pomysłów.

stenkonf

Dziękujemy Wam gorąco za zaufanie i wsparcie!

Aga, Tomek i Drużyna Stencils