WASZE PRACE

Plamki w stylu BOHO

Kompozycja nieregularnych plamek to idealny wybór dla wszystkich miłośników stylu boho – zarówno tego etnicznego, jak i w bardziej eleganckiej oprawie. 

ZOBACZ SZABLON
DALMATIAN SPOTS

Szablony Kids

Cieszące się niesłabnąca popularnością wzory dedykowane do pokoi dziecięcych, to wyjątkowa uczta dla oczu.  Prezentujemy galerię aranżacji naszych Klientów, którzy wybrali wzory z kolekcji Kids i podzielili się z nami widowiskowymi zdjęciami stworzonych przez siebie kompozycji.

Szablony w stylu Moroccan i Boho

Marokańska koniczyna w ciągu kilku ostatnich lat zyskała ogromną popularność. Obecnie jednymi z najsilniej trendujących motywów są wzory w stylu boho, które świetnie czują się w towarzystwie marokańskich wzorów – w końcu oba wywodzą się z etnicznego podłoża.

Szablony malarskie i dekoracyjne

Szablony ścienne, zestawy do kreatywnego ozdabiania, szablony do płytek lub mebli, małe arkusze do scrapbookingu i innych drobnych prac, ozdobne pasy wzorów, zestawy 3, 5 lub 15 elementów, szablony na poduszki – możliwości jest wiele, a Wasza kreatywność nie zna granic!

MASZ NASZ SZABLON? PODZIEL SIĘ ZDJĘCIAMI MALOWANIA!

Wyślij je na nasz adres sklep@stencils.pl lub w wiadomości Facebooku. Oznacz @szablonystencils na Instagramie i korzystaj z hasztagów #szablonystencils oraz #malujezestencils